Transmisja online z Maria Bucardi

Cena : Proszę o kontakt

  Czy chcesz wiedzieć jak usunąć braki i biedę? Jak zawsze mieć wszystkiego pod dostatkiem.   I Co warto wiedzieć o prawach bogactwa i obfitości i mądrze z nich korzystać?


Zbuduj solidny fundament w sferze bogactwa i obfitości, by zawsze mieć to wszystko, co jest Ci potrzebne do szczęśliwego i spełnionego życia.  Bądź jak Alchemik, który przemienia ołów (to, co ciężkie) w złoto (to co piękne, radosne i wypełnione dobrobytem).  Czas kreatywności, by stworzyć nową jakość życia w sferze bogactwa.  Czas trwania  (prawie godzinę).


DOŁĄCZ DO SPOTKAŃ KTÓRE ZMIENIĄ TWOJE ŻYCIE !!


Link :


https://mariabucardi.pl/pl/p/114.-Zbuduj-solidny-fundament-w-sferze-bogactwa-i-obfitosci%2C-by-zawsze-miec-to-wszystko%2C-co-jest-Ci-potrzebne-do-szczesliwego-i-spelnionego-zycia.-Maria-Bucardi/426


masz dostęp do wiedzy, której nie znajdziesz na Youtube czy w innych mediach, książkach czy telewizji, to coś szczególnego, niepowtarzalnego i w każdym szczególe jest to idealne, jeśli jesteś osobą, która czuje więcej, niż szara masa dookoła.


każda transmisja jest jedna jedyna i niepowtarzalna, to spotkanie z wyjątkowych miejsc i niepowtarzalnie piękne przeżycie.